Black Friday w księgarni Book and Walk

black-friday

„Black Friday”, czyli Czarny Piątek, w tym roku przypada na 25 listopada. Jest to dzień, w którym wiele sklepów, w tym księgarnie internetowe, oferują wielkie zniżki.

Black Friday to amerykańskie święto, które z roku na rok staje się coraz popularniesze w naszym kraju. Jest to doskonała okazja do zrobienia świątecznych zakupów, ponieważ można naprawdę dużo zaoszczędzić.

Taniej możemy zakupić w tym dniu także ebooki. Z okazji Czarnego Piątku księgarnia z ebookami Book and Walk przygotowała wraz z wydawnictwami liczne promocje. Do akcji przyłączyły się takie wydawnictwa, jak Studio Emka, które specjalizuje się w wydawaniu literatury motywacyjnej, jak również Rebis, Albatros, Zysk oraz Prószyński i S-ka. Każdy czytelnik znajdzie tu coś dla siebie – od kryminału po literaturę romantyczną.

Wszystkie ebooki przecenione są o 22%, a niektóre tytuły można upolować nawet o 40% taniej.

studioemka

zysk-1

proszynski-1

rebis-3

albatros-1

1 Comments

  1. http://blog.copywriterexpert.pl/pozycjonowanie/black-friday-2016/ Najlepsze Promocje i Rabaty – narzędzia seo, usługi pozycjonowania stron + najlepsze oferty w sklepach internetowych (odzież, perfumy, kosmetyki i wiele innych). Zapraszam. Tylko dzisiaj taka promocja!

Dodaj komentarz

Twój adres email będzie niewidoczny

*Subskrybuj nasz newsletter, aby nie przegapić najlepszych artykułów w serwisie!

Wpisz swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami.