Gdzie kupić etui na Kindle?

pokrowiec

Zastawialiście się kiedyś, gdzie kupić oryginalny pokrowiec na czytnik e-booków? Z pozoru nie tylko zakup czytnika sprawia trudność, ale także wybór jego etui nie jest wcale takie proste.

Posiadam już czytnik Kindle od dłuższego czasu, ale dopiero teraz, będąc na wakacjach nad morzem, przekonałam się, że piasek na plaży potrafi porządnie porysować obudowę. A zatem nauczyłam się, że należy w odpowiedni sposób chronić czytnik, aby długo mi służył.

Oto kilka pokrowców, które udało mi się wyszukać w sieci. Pasują one na wszystkie modele Kindle Paperwhite. Nie dość, że wyglądają niezwykle efektownie, to dodatkowo chronią nasz ekran przed zarysowaniem. Niestety oryginalne od Amazonu są nieprzeciętnie drogie, za to wykonane są z solidnego materiału. Prezentowane tu etui na Kindle zostały również zaopatrzone w zatrzask z magnesem, dzięki któremu przy jego otwieraniu i zamykaniu czytnik „wybudza się” lub „usypia”. Co istotne, magnes dodatkowo trzyma okładkę, zatem nie otwiera się ona samoczynnie, np. pod wpływem grawitacji.

1. Okładka na Kindle, która posiada automatyczną funkcję włączania czytnika. Jest ona dostępna w kilku poskich sklepach internetowych, ale chyba najbardziej opłaca się zamówić ją z  niemieckiego Amazonu.

pokrowiec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Źródło: Świat Czytników)

 2.  Etui MAGNES Amazon Kindle PAPERWHITE 3 + RYSIK 4w1

Wnętrze wyłożone jest miękka warstwą ochronną, która nie pogrubia czytnika. Ja akurat wybrałam kolor niebieski, ale ten pokrowiec dostępny jest także w innych kolorach. Najlepiej zamówić go na Allegro.

pokrowiec na czytnik ebooków

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Etui ORIGAMI SKÓRA Amazon Kindle Paperwhite 1 2 3. To cienkie etui typu origami jest wykonane ze skóry ekologicznej wysokiej jakości. Również chyba najlepiej jest nabyć je na Allegro.

pokrowiec na czytnik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Etui Eko Skóra do Kindle Paperwhite na magnes z paskiem 1303. Znalazłam w porównywarce cen okazje.info.pl

etui na kindle

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Na koniec listy etui wykonane własnoręcznie przez pewną blogerkę. Może nie są tak funkcjonalne, jak poprzednie cztery, za to wyglądają uroczo!

etui na Kindle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

etui na Kindle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

etui na Kindle

 

 

 

 

 

 

 

 

(Źródło: https://robotkistefci.wordpress.com/)

Jeśli ktoś z Was ma pomysł, gdzie można w dobrej cenie upolować etui na Kindle, niech podzieli się swoją wiedzą :)

Dodaj komentarz

Twój adres email będzie niewidoczny

*Subskrybuj nasz newsletter, aby nie przegapić najlepszych artykułów w serwisie!

Wpisz swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami.