Głębia powraca! -50% rabatu na Skokowca

głębia_skokowiec

Dziś premierę ma najnowsza książka Marcina Podlewskiego „GŁĘBIA 2, POWRÓT” – kontynuacja doskonale przyjętego SKOKOWCA, który nominowany był do Książki Roku 2015 Nowej Fantastyki.

Skokowiec — pierwsza część planowanej tetralogii Głębia o świecie, w którym opanowana niegdyś przez ludzi Droga Mleczna została zniszczona niemal w stu procentach przez serię potwornych wojen, a nadprzestrzenne skoki przez tytułową Głębię mogą prowadzić do zgubnego w skutkach szaleństwa. Oto kosmos, w którym ludzie zamieszkują resztkę ocalałych z pożogi układów – gdzie nieliczne, inteligentne Maszyny budzą trwogę, a wygnani poza Granicę Galaktyczną Obcy znani są już tylko z legend.

głębia_skokowiec

 

 

 

 

W dniach 18-19 czerwca ebook Głębia. Skokowiec do zakupienia w księgarni Book and Walk 50% taniej.

Książkę najtaniej możecie zakupić tutaj.

 

 

W Powrocie utrzymanym w gatunku space opera w klimacie science-fiction czytelnicy poznają dalsze losy kapitana Myrtona Grunwalda i jego skokowca o nazwie Wstążka. Wieści o zakazanym ładunku „Wstążki” – statku z niezwykłą przeszłością –  docierają do najwyższych władz Zjednoczenia. Machina Triumwiratu idzie w ruch. Skokowiec kapitana Myrtona Grunwalda staje się najbardziej poszukiwaną jednostką we Wszechświecie. Ale jego załoga ma znacznie poważniejsze problemy niż ścigająca ją Flota Kooperacyjna. Nadchodzi bowiem coś, co raz na zawsze odmieni Wypaloną Galaktykę… i to na dobre.

Wszystkie ebooki autora znajdziesz tutaj.

Poniżej znajdziecie wywiad z Marcinem Podlewskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email będzie niewidoczny

*Subskrybuj nasz newsletter, aby nie przegapić najlepszych artykułów w serwisie!

Wpisz swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami.