Hotel Złamanych Serc – idealna książka na wakacje

hotel złamanych serc

Pamiętacie film Hotel Marigold z m.in. Judi Dench, Maggie Smith, Billym Naughym i Tomem Wilkinsonem w rolach głównych? Został on nakręcony na podstawie bestsellerowej powieści Deborah Moggach o tym samym tytule. Niedawno, nakładem wydawnictwa Rebis, pojawiła się nowa książka tej znanej brytyjskiej autorki pt. „Hotel Złamanych Serc”.

Tytuł brzmi nieco pretensjonalnie, ale to naprawdę świetna książka, którą mimo objętości (liczy trzysta pięćdziesiąt stron ) czyta się szybko i z wielką przyjemnością. Jest to idealna książka na letnie dni.

hotel złamanych serc

 

 

 

Ebooka możecie zakupić tutaj.

Książkę w papierze najtaniej możecie zakupić tutaj.

 

 

 

Główny bohater o imieniu Buffy otrzymuje w spadku pensjonat dla aktorów w Marchiach Walijskich – krainie historycznej na pograniczu Anglii i Walii. Nie ma już złudzeń, jego dzieci są dorosłe i mają własne życia, a w lustrzanym odbiciu widzi wielki brzuch i siwiejące włosy. Postanawia porzucić swoje obecne życie i przyjąć spadek. Wkrótce okazuje się, że prowadzenie pensjonatu nie jest takie proste, jak myślał na początku.

Buffy wpada na pomysł zorganizowania kursów dla osób porzuconych, dzięki czemu przez pensjonat przewijają się coraz to nowe postacie – każda ze swoją historią. Pod życzliwym okiem Buffy’ego różniący się od siebie, samotni nieznajomi przekonują się, że mają ze sobą więcej wspólnego, niż sądzili, a małe miasteczko ma magiczną moc przyciągania.

Krótko mówiąc – Hotel Złamanych Serc – to książka o tym, że na miłość nigdy nie jest za późno, i wbrew temu co myślimy, życie zawsze potrafi nas zaskoczyć :)

Polecam także innego ebooka autorki – Tulipanowa gorączka.

deborah

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie ebooki Deborah Moggach znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email będzie niewidoczny

*Subskrybuj nasz newsletter, aby nie przegapić najlepszych artykułów w serwisie!

Wpisz swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami.