Jedz, módl się, kochaj – promocja ebooka

jedz, módl się i kochaj

Czy wiecie, że minęło już 10 lat od pojawienia się słynnej książki Elizabeth Gilbert „Jedz, módl się, kochaj”? Czas leci, mimo to książka ta nie traci na popuarności. Autorka stała się inspiracją dla wielu kobiet, które postanowiły zrealizować swoje pragnienia. Ciekawostką jet to, że przez kilka miesięcy ten tytuł utrzymywał się na szczycie księgarskich list przebojów oraz na pierwszym miejscu bestsellerów New York Timesa. Do wiebicieli „Jedz, módl się, kochaj”należą m.in Jonathan Carroll oraz Meg Ryan.

jedz, módl się i kochaj

 „Elizabeth Gilbert przed trzydziestką miała wszystko, o czym powinna marzyć nowoczesna kobieta: męża, dom za miastem, dobrą pracę. Mimo to nie była ani szczęśliwa, ani spełniona. Przeżyła rozwód, ciężką depresję i nieszczęśliwą miłość. A potem zaczęła szukać siebie na nowo. Postanawia wyruszyć w podróż swojego życia na okres 12 miesięcy. Miesiące te mają być drogą do poszukiwań równowagi życiowej, która zapewni jej stracone od dłuższego czasu szczęście. Powieść obejmuje sto osiem opowieści, które podzielone zostały na trzy części.”

 

Do 22 sierpnia w księgarni Book and Walk możecie zakupić ebooka „Jedz, módl się, kochaj” o 35% taniej! To obowiązkowa książka dla tych, którzy jeszcze jej nie czytali!

Dodaj komentarz

Twój adres email będzie niewidoczny

*Subskrybuj nasz newsletter, aby nie przegapić najlepszych artykułów w serwisie!

Wpisz swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami.