Promocja ebooka „Jedz i biegaj”


Książka napisana przez Scotta Jurka – światowej sławy ultramaratończyka – stanowi wspaniałą inspirację nie tylko dla tych, którzy lubią biegać. Zaglądam do niej za każdym razem, kiedy brak mi motywacji.

scott jurek

Autor w niezwykle interesujący sposób opisuje swoje dzieciństwo, swoje sportowe początki, które z bieganiem miały niewiele wspólnego, a także swoje przyjaźnie, które przetrwały przez lata… biegania.

Wbrew pozorom sensem tej książki nie jest inspirowanie do pokonywania tych morderczych dystansów. Ba, wręcz może od tego odstraszyć nawet doświadczonych biegaczy, ponieważ opisuje ultramaraton jako ogromny wysiłek, który stanowi balansowanie na granicy życia i śmierci.

Książka „Jedz i biegaj” motywuje w inny sposób. Pisze z taką miłością o bieganiu, że zachęca do poszukiwania pasji w życiu, które w pewnym sensie nadają mu sens. Ale co najważniejsze – motywuje do działania i do pokonzwania własnych ograniczeń. Odmienia sposób patrzenia na świat i udowadnia, że możesz wszystko, jeśli myślisz, że możesz.

Ebooka Jedz i biegaj możesz zakupić w księgarni Book and Walk o 22% taniej. Promocja trwa do 21 września.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email będzie niewidoczny

*Subskrybuj nasz newsletter, aby nie przegapić najlepszych artykułów w serwisie!

Wpisz swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami.