Promocja ebooka „Pracować inaczej”

pracowacinaczej

Od dziś w księgarni Book and Walk trwa tygodniowa promocja na ebooki wydawnictwa Studio Emka. Możecie na przykład zakupić książkę Frederica Laloux „Pracować inaczej” o 25% taniej.

„Pracować inaczej” to bardzo dokładny i skrupulatny opis całkowicie nowego sposobu zarządzania, możliwego do wdrożenia dzięki postępowi i zmianie świadomości społecznej.

pracowacinaczej

Laloux proponuje skok ewolucyjny! Czytelnikowi gwarantuję pełne zaskoczenie. Czy można uzyskać szokującą efektywność bez piramidy hierarchii? Bez ścieżek awansów i wszystkiego, co znamy i na czym opieraliśmy poczucie kontroli nad przedsiębiorstwem? Autor wyszedł poza wszelkie ramy. Nowy model zarządzania prezentuje za pomocą wnikliwej analizy dwunastu pionierskich firm, które działają na rynku przynajmniej od 5 lat i zatrudniają minimum 100 pracowników. Wszystkie funkcjonują w oparciu o nowy poziom świadomości człowieka, który wykształcił się w procesie rozwoju cywilizacji.

Pracować inaczej to obowiązkowa lektura nie tylko dla menedżerów i właścicieli firm, ale także dla ludzi o otwartych umysłach i nieobawiających się porzucić stereotypy.

Dodaj komentarz

Twój adres email będzie niewidoczny

*Subskrybuj nasz newsletter, aby nie przegapić najlepszych artykułów w serwisie!

Wpisz swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami.