Promocja ebooków mistrza horroru

king

Stephen King to jeden z najbardziej znanych i najbogaszych pisarzy na świecie, którego sylwetki nikomu nie trzeba przedstawiać. Każda jego książka trafia natychmiast po premierze na szczyty list bestsellerów, a zanim powstanie, wytwórnie filmowe biją się o prawa do jej ekranizacji.

zielona milaprzebudzeniebazar złych snów

cmentarz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sukces Kinga polega na tym, że potrafi w bawurowy sposób mieszać różne style. Horror to tylko jeden z wielu gatunków literackich wykorzystywanych przez tego autora. Powieść obyczajowa, psychologiczna, sensacyjna, thriller, SF, fantasy – pisarz potrafi składniki każdej z tych form zmieszać w jednej, konkretnej fabule. Nade wszystko jednak ważna jest Opowieść – musi być tak ciekawa, by czytelnik nie miał dość siły, aby się od niej oderwać przed finałem. Jeśli przy tym niesie głębsze znaczenia – tym lepiej dla Opowieści.

Do najsłynniejszych książek Kinga zalicza się m.in. „Carrie”, „Lśnienie”, Zieloną milę„, „Miasteczko Salem„, czy „Podpalaczkę”.

Powieści Kinga doczekały się tłumaczeń na przeszło 30 języków, a na całym świecie można znaleźć ponad 300 milionów egzemplarzy książek z jego nazwiskiem na okładce.

Księgarnia Book and Walk zorganizowała specjalną promocję dla fanów Stephena Kinga, przeceniając jego ebooki o 15%.

Dodaj komentarz

Twój adres email będzie niewidoczny

*Subskrybuj nasz newsletter, aby nie przegapić najlepszych artykułów w serwisie!

Wpisz swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami.