Promocja ebooków wydawnictwa Magnum

romanowie

Wydawnictwo Magnum, które istnieje od 1992 r. jest jednym z najbardziej prestiżowych wydawnictw zajmujących się publikowaniem literatury faktu z zakresu historii, polityki i kultury.

W ofercie wydawnictwa ważne miejsce zajmują książki o II wojnie światowej, a także o historii Rosji, których autorami są pisarze będący uznanymi na świecie autorytetami w tych dziedzinach, m.in. Stephen E. Ambrose, Clay Blair, Orlando Figes, Simon Sebag Montefiore, Richard Pipes, Andrew Roberts.

Jedną z najnowszych pozycji godnych polecenia jest książka historyczna Montefiorego pt. Romanowie 1613-1918, którą mimo ponad 700 stron czyta się niemalże jednym tchem. Autor (znany z powieści Jerozolima, za którą otrzymał nagrodę Jewish Book of the Year Prize w Stanach Zjednoczonych) w wnikliwy i poczytny sposób przedstawia dzieje jednej z najważniejszych dynastii w historii.

Romanowie to fascynująca historia spisków, zdrad, zbrodni, erotycznego rozpasania, bajecznych bogactw, nieoczekiwanych karier i nagłych upadków.

romanowie

Od 8-15 grudnia w księgarni internetowej Book and Walk możecie zakupić ebooki wydawnictw Magnum aż do 30% taniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email będzie niewidoczny

*Subskrybuj nasz newsletter, aby nie przegapić najlepszych artykułów w serwisie!

Wpisz swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami.