Promocja na ebooki z okazji Walentynek

wislocka

Badania przeprowadzone w 2016 roku pokazały, że z Walentynek cieszą się tak naprawdę handlowcy, a większość Polaków (zwłaszcza singli) ten dzień raczej dołuje. Warto jednak pamiętać, że to „święto” nie tylko dla tych, którzy odnaleźli już swoją drugą połówkę. Miłość przejawia się w wielu różnych formach. Możemy o niej przeczytać w wielu książkach. Oto TOP 5 propozycji, po które polecamy sięgnąć z tej okazji. W dniach 11-14 lutego w księgarni Book and Walk będzie trwać promocja na ponad 100 tytułów.

 1. Violetta Ozminkowski: Michalina Wisłocka. Sztuka kochania gorszycielki 

„Kochała wielu mężczyzn, uwodziła ich, choć późno odkryła radość płynącą z seksu. Układała sobie życie w trójkącie z mężem i przyjaciółką. Udawała, że jest matką bliźniaków. Oto opowieść o życiu, które było rewolucją seksualną, bez żadnego tabu.”

wislocka

 

 

 

 

 

 

 

 

 2. Gary Chapman: 5 języków miłości. Tajemnica miłości, która będzie trwała całe życie

„Poznanie języka miłości twojego współmałżonka to potwierdzona tysiącami świadectw czytelników recepta na szczęśliwe i udane małżeństwo.”

5jezykow

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Elizabeth Gilbert: Jedz, módl się, kochaj

„Elizabeth Gilbert przed trzydziestką miała wszystko, o czym powinna marzyć nowoczesna kobieta: męża, dom za miastem, dobrą pracę. Mimo to nie była ani szczęśliwa, ani spełniona. Przeżyła rozwód, ciężką depresję i nieszczęśliwą miłość. A potem zaczęła szukać siebie na nowo.”
jedz

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Helen E. Fisher: Anatomia miłości – nowe spojrzenie

„Pierwsze wydanie Anatomii miłości ukazało się ponad dwadzieścia lat temu i szybko stało się nie tylko bestsellerem, ale i klasyczną książką dotyczącą seksualności człowieka. Fisher dalej jednak prowadziła swoje pionierskie badania nad pożądaniem, miłością romantyczną, przywiązaniem i zdradą, a ich owocem jest ta książka.”

anatomia

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Jojo Moyes: Zanim się pojawiłeś

„Tę książkę przyjaciółki powinny przekazywać sobie nawzajem. Lou i Will to niezwykła para, która trafi do serc czytelników tak jak Emma i Dex z „Jednego dnia”. Powieść, której warto poświęcić popołudnie na kanapie z garścią chusteczek.”

zanim

Dodaj komentarz

Twój adres email będzie niewidoczny

*Subskrybuj nasz newsletter, aby nie przegapić najlepszych artykułów w serwisie!

Wpisz swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami.