Promocja najnowszej powieści z cyklu „Śledztwa księcia Setny”

pojedynek-magow

Właśnie ukazała się najnowsza powieść z cyklu „Śledztwa księcia Setny” pod tytułem „Pojedynek magów”, która rozgrywa się w samym sercu starożytnego Egiptu. Z tej okazji w księgarni Book and Walk przez dwa dni będzie można zakupić tę pozycję za 17,83 zł, czyli o 34% taniej.

Czasy faraonów, piramid, hieroglifów fascynują chyba każdego. W cyklu „Śledztwa księcia Setny” mamy malownicze krajobrazy, intrygi i oczywiście wątek miłosny. Z tych książek można sporo dowiedzieć się na temat tamtej epoki, ponieważ autor książki, Christian Jacq, to wybitny egitolog, który w pieczołowity sposób rekonstruuje rzeczywistość starożytnego Egiptu. Na całym świecie sprzedano miliony egzemplarzy jego książek, przetłumaczonych na dwadzieścia dziewięć języków.

Akcja „Pojedynku magów”:

„Pojedynku magów” książę Setna jest bliski odnalezienia swojej narzeczonej Sekhet, która uciekła zabójcom i ukrywa się w Memfis. Czarownik Keku zamierza jednak pomieszać mu szyki i zawładnąć jej duszą. Jeśli jego podły wybieg się powiedzie, będzie mógł uaktywnić moc zapieczętowanego dzbana Ozyrysa i uczynić zeń narzędzie zniszczenia.

1. Pojedynek magów

pojedynek-magow

 

2. Złodziej duszzlodziej-dusz

3. Zakazana księga

zakazana-ksiega

4. Przeklęty grobowiec

przeklety-grobowiec

Promocja ważna do 19.10

Dodaj komentarz

Twój adres email będzie niewidoczny

*Subskrybuj nasz newsletter, aby nie przegapić najlepszych artykułów w serwisie!

Wpisz swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami.