Ruszyła nowa księgarnia internetowa z ebookami oferująca szczególne usługi

book and walk - najnowocześniejsza księgarnia w polsce

Właśnie rozpoczyna swoją działalność w Polsce, międzynarodowa księgarnia internetowa e-booków Book and Walk, oferująca m.in. wyjątkowy system wyszukiwania interesujących nas treści oraz zintegrowany format plików książek pozwalający na swobodne przełączanie pomiędzy różnymi urządzeniami. Book and Walk to także ponad 3 tysiące darmowych tytułów dostępnych dla miłośników e-czytania.

Chciałbyś przeczytać książkę, której akcja toczy się w Paryżu na początku XX. wieku, ale nie wiesz, jaki tytuł wybrać? Od teraz możesz to zrobić dzięki szybkiemu wyszukiwaniu ebooków na podstawie mapy i epoki.

Szukasz oryginalnego prezentu dla członka rodziny lub przyjaciela? W księgarni Book and Walk to nie problem. Wystarczy tylko wybrać ebooka i wpisać imię, nazwisko, adres e-mail oraz podać dokładną datę, kiedy Twój adresat miałby otrzymać prezent.

Księgarnia internetowa Book and Walk to nie tylko bogata i stale poszerzająca się oferta książek w wersji elektronicznej, lecz także wyjątkowa platforma dająca możliwość szybkiego przeszukiwania książek pod kątem interesujących nas słów lub fraz.

Specjalna wyszukiwarka umożliwia przeszukiwanie całej oferty księgarni Book and Walk według różnorodnych kryteriów, a innowacyjne wyszukiwanie pełnotekstowe pozwala na znalezienie haseł w samej treści ebooka. Jest to szczególnie przydatne w przypadku tekstów fachowych, dzięki czemu wystarczy chwila, aby znaleźć dokładnie te publikacje, których potrzebujemy. Oprócz tego w księgarni Book and Walk możesz dowiedzieć się wiele interesujących rzeczy na temat ebooka, jak choćby bogactwo słownictwa, czy stopień trudności danego tekstu.

Oto krótki film, który w ciekawy i prosty sposób przedstawia, jak działa księgarnia internetowa Book and Walk.


Zarejestruj się na stronie bookandwalk.pl i wybieraj ebooki spośród 3000 darmowych tytułów i przecenionych ebooków znanych polskich wydawnictw!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email będzie niewidoczny

*Subskrybuj nasz newsletter, aby nie przegapić najlepszych artykułów w serwisie!

Wpisz swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami.