Sekret szczęścia i satysfakcji leży w nas

motywacja

Ludzie od wieków szukają recepty na wieczne życie, szczęśliwą miłość, na to, jak być bogatym lub cieszyć się zdrowiem. Tworzą eliksiry, zaklęcia, naukowe formuły, szukają magicznych przedmiotów lub czekają na cud, tymczasem moc, potrzebna do tego, by osiągnąć to wszystko jest w nas.

Sekretem powodzenia książek z kręgu tej literatury jest życiowa mądrość ich twórców, wielka siła argumentacji, hołdowanie wiedzy, niekłamana chęć niesienia pomocy ludziom, wreszcie klarowny, komunikatywny język. Niejednokrotnie napisane wiele lat temu, nic nie straciły na aktualności, wyciągały ludzi z marazmu i zwątpienia, aby przywrócić ich wiarę w siebie.

Carnegie_Jak zdobyć przyjaciół

 

 

 

 

Książkę w wersji papierowej możesz zakupić tutaj.

Ebooka możesz zakupić o  30% taniej.

 

 

jak zdobyć przyjaciół w epoce cyfrowej

 

 

 

Książkę w wersji papierowej możesz zakupić tutaj.

Ebooka możesz zakupić o 30% taniej.

 

 

 

Carnegie_Jak przestać się martwić i zacząć żyć

 

 

Książkę w wersji papierowej możesz zakupić tutaj.

Ebooka możesz zakupić o 30% taniej.

 

 

 

 

Pionierem w dziedzinie tego, co dziś nazywamy rozwojem ludzkiego potencjału jest Dale Carnegie. Chyba każdy, kto interesował się rozwojem osobistym i literaturą motywacyjną, wcześniej lub później trafił na jego nazwisko.

Dale Carnegie żył w latach 1888-1955. Pochodził z biednej rodziny, a swoje życie poświęcił nie tylko pisaniu, ale także nauczaniu. Prowadził kursy dla dorosłych, na których uczył publicznego przemawiania. Carnegie jest autorem wielu podręczników z zakresu coachingu, między innymi: „I ty możesz zostać liderem”, „Jak być prawdziwym przywódcą i w pełni człowiekiem” czy „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi”. Ostatnia książka przyniosła mu sławę i majątek.

Te książki na prawdę pomagają. Historii, które to potwierdzają są setki. Uczą nas dostrzegania pozytywów i popchychają nas do działania.

Jeśli spodobał Ci się artykuł, podziel się nim z innymi na Facebooku. Zachęcam również do pozostawienia komentarza.

Dodaj komentarz

Twój adres email będzie niewidoczny

*Subskrybuj nasz newsletter, aby nie przegapić najlepszych artykułów w serwisie!

Wpisz swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami.