Światowy bestseller niebawem zagości na ekranach polskich kinach

Paula Hawkins_Dziewczyna z pociągu

„Dziewczyna z pociągu” to film na podstawie książki Pauli Hawkins o tym samym tytule. Książka była bestsellerem w 2015 r. Sprzedała się w milionach egzemplarzy na całym świecie.

W bestsellerowej powieści Paula Hawkins „Dziewczyna z pociągu”, poznajemy historię 32-letniej Rachel Wilson – dziewczyny, która przemierzając pociągiem każdego dnia tą samą trasę z domu do pracy, zaczyna marzyć o szczęśliwym życiu jakie prowadzą ludzie, których widuje codziennie podczas swojej podróży.

Paula Hawkins_Dziewczyna z pociągu

 

Książkę w papierze najtaniej możecie zakupić tutaj.

 

 

 

 

 

 

Uważa, że prowadzą doskonałe życie. Gdyby tylko mogła być tak szczęśliwa jak oni. I nagle widzi coś wstrząsającego. Widzi tylko przez chwilę, bo pociąg rusza, ale to wystarcza. Wszystko się zmienia. Rachel ma teraz okazję stać się częścią życia ludzi, których widywała jedynie z daleka. Teraz się przekonają, że jest kimś więcej niż tylko dziewczyną z pociągu.

W rolę tytułowej bohaterki wcieliła się Emily Blunt, którą ostatnio mogliśmy zobaczyć na wielkim ekranie jako Królową Lodu w filmowej baśni „Łowca i Królowa Lodu”. Oprócz niej w „Dziewczynie z pociągu” pojawią się Luke Evans, Haley Bennett, Rebecca Ferguson, Edgar Ramirez czy Justin Theroux.

Miejmy nadzieję, że ten thriller okaże się równie dobry, co adaptacja. W każdym razie w trailerze już czuć napiętą atmosferę. „Dziewczyna z pociągu” wejdzie do kin 22 września. Czekamy na ogłoszenie daty polskiej premiery.

Jeśli spodobał Ci się artykuł, podziel się nim z innymi na Facebooku. Zachęcam również do pozostawienia komentarza.

Dodaj komentarz

Twój adres email będzie niewidoczny

*Subskrybuj nasz newsletter, aby nie przegapić najlepszych artykułów w serwisie!

Wpisz swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami.