Zupełnie nowa propozycja od autorki Zmierzchu

chemik

Mamy fantasyczną wiadomość dla fanów sagi „Zmierzch” autorstwa Stephenie Meyer. Niedawno miała swoją premierę w Polsce jej nowa książka pt. „Chemik”, która ukazała się nakładem wydawnictwa Edipresse i jest skierowana do dorosłego czytelnika.

chemik

Co kryje się pod tym frapującym tytułem?

Tym razem nie znajdziecie w niej wampirów, są za to niespodziewane zwroty akcji, tajne organizacje, intrygi oraz zdrady. Chemik to wciskający w fotel thriller szpiegowski, którego tytułową bohaterką jest Alex. Chociaż tak do końca nie wiadomo, czy jest to jej prawdziwe imię. Tożsamość i imiona zmienia jak rękawiczki – pracuje dla amerykańskiej agencji rządowej, która jest tak tajna, że nawet nie ma nazwy. Musi chronić się przed ludźmi, dla których wcześniej pracowała, ponieważ wie zbyt wiele. Pewnego dnia kobieta otrzymuje zlecenie w zamian za wolność. Jej zadaniem jest porwanie człowieka, który jest podejrzewany o zamiar wywołania międzynarodowej epidemii. Jednak w miarę, jak Alex zaczyna angażować się w tę sprawę, pojawiają się uczucia do mężczyzny i sprawa się komplikuje…

Jak przyznała Meyer w oficjalnym oświadczeniu, Chemik to rezultat jej miłości do Jasona Bourne’a i Aarona Crossa.

W księgarni Book and Walk możecie teraz zakupić tę książkę z rabatem -25%. Warto sie pospieszyć, ponieważ promocja trwa tylko dwa dni.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email będzie niewidoczny

*Subskrybuj nasz newsletter, aby nie przegapić najlepszych artykułów w serwisie!

Wpisz swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami.